Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem és telepítettem a...

Megvettem és telepítettem a Kholat cimű játékot, de valami nem stimmel, nem akarja elindítani. (? )

Figyelt kérdés
minden meg van már le is van telepítve a gépre de amikor megakarom nyitni felugrik egy kis ablak amit vagy kiikszelek vagy leokézom, de mind a 2 esetben nem indul el a játék. Lehet az a baja hogy konzol kéne hozzá?

2015. dec. 19. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy nem vetted meg valójában. Steames játék.
2015. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De meg vettem, letöltöttem hozzá a Steam-ot és a kódot is beírtam .
2015. dec. 19. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg onnan elindítani ahova feltelepítetted és ha akkor sem indul el akkor az indítóját próbáld egy kicsit állítgatni (milyen windowssal indítod el mekkora képfelbontással indítsa) ha ezek után se menne próbálj ki egy cracket.
2015. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez az üzenet gátolja meg az elindítást

"DX11 feature level 10.1 required to run the engine"

2015. dec. 20. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor töltsd le a DirectX 10.01-es verzióját és a 11-est is biztos ami biztos alapon...
2016. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!