Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudom letölteni a starcraf...

Hol tudom letölteni a starcraft 2 magyarítását?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom hogy már párszor feltették ezt a kérdést de azok már régiek és a linkek/Oldalak ahonnan le lehetett szedni már nem működnek. A válaszokat előre is köszönöm a hi-ért elnézést mobilon vagyok.

2015. dec. 18. 22:31
 1/1 Csori96 ***** válasza:

Sehonnan.


"A projekt fejlesztése megszakadt, mivel az 1.5-ös patch megakadályozza a játék fájljainak módosítását. Az egyetlen kiaknázatlan lehetőség, ami maradt, az a magyarított pályák kiexportálása volt. Ám ezzel több, a játék által biztosított szolgáltatást elbuknánk, így ezen módszert elvetettük.


Az offline telepítő segítségével lehetőség lenne régebbi, feltört verziókat magyarítani, ám mi továbbra is Blizzard barát társaság lennénk, továbbá én nem rendelkezek a forrásfájlokkal. Így az ezen irányú kéréseiteket sem tudom kielégíteni."

2015. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!