Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó kis multis játékok?

Martasjerg kérdése:

Jó kis multis játékok?

Figyelt kérdés
olyanokat írjatok amibe nem egymás ellen kell lenni hanem amivel együtt egy célért ( közhelyes játékokat ne irjatok mint pl minecraft terraria)

2015. dec. 16. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

PayDay 2

Left 4 Dead

Left 4 Dead 2

GTA V Heists

2015. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
dota, league of legends, heroes of the storm, smite
2015. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi
2015. dec. 16. 19:26
 4/10 anonim válasza:
ETS2
2015. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rust. Tény h lesznek akik megölnek (tehát ellened vannak) de ha jól nyomod pl egy haverral akkor f**za gyerekek lehettek. A lényeg a túlélés. Lehet vadászni, craftolni fegyvert ruhát meg mindenfélét. Kicsit drága de sztem megéri, bátyámnál játszottam vele és jó game. Nem pay to win. bátyám csak a haverjával tolja de olyan jók h a szerveren mások nem nagyon tudják raidelni őket. Pedig csak 2en vannak :) van h befogadnak 1-2 embert de ők ketten alkotják a keménymagot.


Esetleg a Forestet is megnézheted. Itt a gép öl meg ha nem vagy elég jó. Kannibálok vannak a szigeten (ahogy én észre vettem, 2 "faj" van, a retkesek meg a tiszták xD és ölik egymást) lehet crafolgatni itt is. Fát vágni, nyulat nyúzni, az őzek bőrét páncélnak használni stb


nagyon nemtok olyan gammát amiben ne kéne ölni... de a Rustban is meg a Forestban is a túlélésen van a hangsúl, nem az öldöklésen viszont ölnöd kell h túlélhess..


Kicsit gagyi grafika + ingyenes: Unturned.

Zombis túlélős de pl szervereken a fejlettebb játékosok többsége le fog lõni mint egy kutyát. Engem legalábbis mindig lelőnek pedig pucéran rohangálok xD

De ha van have, 2en is nyomulhattok, a grafika nem rossz, inkább letisztult, egyszerű és aranyos sztem.. a zombik nehezebb fokozaton szabályos terminátorok :D próbáld ki, ingyenes és nem foglal sok helyet. Steamen megtalálod.


Még egy zombis túlélős: arma 2 dayz mod.

Itt is lelőnek mint a kutyát bár nem minsig, akadnak rendes gamerek. De jobb ha kerülöd a többi játaékost, az a tuti. A pálya baromi nagy szal időbe telik mire haverral 1 helyre értek. Mert nem ugyan oda fog lerakni benneteket.

2015. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ÚR ISTEN TE LEÍRTÁL NEKEM EGY REGÉNYT? egyébként meg köszönöm!!
2015. dec. 16. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Végül is nem feltétlenül felel meg a leírásnak, de szerintem Battlefield 3-nál nincs jobb, pedig én se szeretem annyira az olyan típusú játékokat. Ha kifogsz egy jó csapatot, akkor valamilyen szinten együtt vagytok egy célért, elég jól össze lehet dolgozni. :D
2015. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi eszt is!!!!
2015. dec. 17. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem regény csak gondoltam írok a játéakokról :D

Esetleg rainbow six-ek, azokat lehet coopban tolni.

2015. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen eddig te vagy aleg normálisabb és hasznosabb kommentelő!!!!
2015. dec. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!