Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimben egyszerre hány...

Hunett kérdése:

A Skyrimben egyszerre hány módot (plugint) tudok telepíteni és futtatni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amennyit elbír a géped. Amíg nem akadnak össze egymással (tehát nem ugyanazt a dolgot modolja két különböző mod egyszerre), addig szerintem határ a csillagos ég. Én egyszer rápakoltam legalább vagy 100 körül és semmi baja nem volt. Csak annyi, hogy lett vagy 40-50 giga a játék mappája... xD
2015. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
K. Köszönöm :)
2015. dec. 14. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:
határ nincsen. Ismerős átlagosan 230 féle moddal játszik egyszerre.
2015. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani konkrétakat amik nektek is bejöttek? Ha lehet akkor magyarosítottat mert én úgy játszom, de ha angol az se nagy baj.
2015. dec. 14. 23:23
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Csemegézz, én innen szedtem őket, meg Steam Workshopból. Úgy nagyon konkrétat nem tudok mondani, én leginkább csak grafikai meg fegyver/páncél modokat használtam, azokat meg ízlés szerint kell adagolni. :D

2015. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A fegyver és páncél modokkal csak az volt a baj, hogy ugyan futtatta, de a játékban csak láthatatlanul jelenítette meg. Ötlet hogy ez miért van? Esetleg megoldás?
2015. dec. 15. 06:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Manuálisan telepítetted, vagy Nexus Mod Manager-rel? Meg a játék fel van patchelve legfrissebbre?
2015. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nexus mod managerrel, és szerintem a legfrissebb a játék mert nekem steamről van meg.
2015. dec. 15. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy a legfrissebb. De az is lehet, hogy kell hozzá valamelyik DLC. Meg van még pár változó, amitől lehetséges, így nehéz megállapítani... :D Melyik volt az tudsz linkelni?
2015. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most éppen telefonról vagyok, de a modnexuson az immersive armors mod az. Már elég sok mindent próbáltam, de még mindig nem látszanak a páncélok, pajzsok, ruhák.
2015. dec. 16. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!