Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A SeeMTA-ban hogy lehet pénzt...

A SeeMTA-ban hogy lehet pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszene igazából a játék, de egyszerűen nem megy a pénzszerzés. Kukát nem fogok hordani, meg csákánnyal 50ezerszer kiütni ugyan azt a követ, ezért vettem PP-t és eladtam egy Venomot. Próbáltam az árából kereskedni, de egyszerűen folyamatosan csak buktam. Legtöbbször a hirdetésemre se jelentkeznek (egy BMW motort vagy 2 hete hirdetek, még egyszer sem hívtak...)

Hogy lehet 100-150 ezerből pénzt csinálni?


2015. dec. 13. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Alkudj le mondjuk egy 100ezres kocsit 80-70 köré és add el 120ért mondjuk. Persze olyan embert kell találni aki hajlandó annyit adni érte. Olyan szövegekkel érdemes próbálkozni hogy,"felment az ára" vagy "higgye el,megéri,mert olcsóbban sehol sem szerez,és most magának ...-nál olcsóbban adom"
2015. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!