Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudná mondani miért...

Valaki megtudná mondani miért nem indul el a Euro Truck Simulator 2 Windows 10-en?

Figyelt kérdés

Win 8.1-en elindult simán,most még hibaüzenetet sem ír ki.Mindenféle kompatibilitást kipróbáltam.

Újra is raktam hátha, de semmi.



#ETS #eurotrucks2
2015. dec. 13. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt azt írják hogy az volt a probléma, hogy a játék nem tudott a Documents könyvtárba írni. Ezért az illető a Documents-en Read és Modify jogot adott a Properties -> Security-nél fülnél felsorolt userek között annak az egynek aminek nem volt ehhez joga (az user nevét nem írta le a ezért nem tudom megmondani). Magyar verzió esetén gondolom ez Dokumentumok mappa és annál a Tulajdonságok -> Biztonság fülön adott írási és módosítási jogot a kérdéses felhasználónak.

2015. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült!
2016. jan. 24. 03:21
 3/3 Logan00 válasza:
Bocsi de ezt kicsit érthetőben eltudnátok magyarázni,Azt hogy hová menjek és pontosabban mit csináljak
2016. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!