Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok régebbi PC játékok...

Ajánlanátok régebbi PC játékokat nekem? Részletek alant.

Figyelt kérdés

Tavaly egy csomót játszottam, idén viszont ez valahogy kimaradt az életemből, és eszembe jutott, hogy jó volna megint részt venni egy kis virtuális kalandozásban. Viszont már nem nagyon van ötletem, mivel, ezért tettem fel a kérdést. Belső nézetes (FPS) akció, kaland és horrorjátékok, illetve ezek keveréke érdekel.

Amiket eddig próbáltam és többé-kevésbé tetszettek: Call of Cthulhu - Dark Corners of the Earth, Penumbra sorozat, Amnesiák, Doom 3 és kiegészítője, Quake 4, Far Cry, Crysis és kiegészítője, Red Ocean, Outlast, FEAR, Clive Barker's Undying, Scratches, SoF sorozat, XIII, Condemned, Unreal Tournament sorozat, Dead Man's Hand, Land of the Dead: Road to Fiddler's Green. Valami biztos kimaradt, de sebaj, ennyiből már fel lehet mérni nagyjából, milyen az ízlésem.


Gépem adatai:

Pentium 4, 3GHZ proci

1,5GB RAM

Nvidia GeForce210 VGA, 1GB


Mint látható, elég öreg vasról van szó, így csak régebbi játékokat mondjatok. Nem árt, ha van hozzá magyarítás is.



2015. dec. 11. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Fahrenheit nagyon jo:)
2015. dec. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahova felkiáltó jelet teszek, az lehet nem indulna a processzor miatt, de egy próbát mindenféleképp megérne:

Area 51

Clive Barkers Jerciho!

Half Life

The Suffering

Overlord Raising Hell!

Overlord II !

Star Wars Republic Commando

Splinter Cell 1-3

Deus Ex

MOHAA

2015. dec. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, előző! :)

Egyelőre csak a felkiáltójelesek rendszerkövetelményét néztem meg, de nem szerintem nem lesz velük gond. Egyedül az Overlord II lehet neccesebb, bár a gepigeny.hu szerint megvan ahhoz is a minimális hardverszükséglet. Később majd részletesebben is utánuk nézek, de előtte még teszek egy próbát a Return to Castle Wolfenstein nevű játékkal, egy másik kérdésnél találtam, és érdekesnek látszik.


Első: Háááát... sajnos ahogy elnézem, az TPS nézetű, ott én csak szenvednék az irányítás miatt, még ha a játék amúgy jó is lenne. De azért köszi :)

2015. dec. 11. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A CB Jericho nem olyan rossz, bár elég unalmas tud lenni egy idő után, és túl sötét.
2015. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gta 3 gta vice city gta sa, dreamfall(olyasmi mint a fahrenheit) just cause
2015. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg a Last of US-el hátha elsétál a gépeden. Nekem elment és hasonló a gépem. Annyit mondhatok, hogy a játék eszméletlenül ott van!
2016. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!