Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy történhet? Yandere...

Hogy történhet? Yandere Simulator.

Figyelt kérdés
Szóval ne nézzetek pszichopatának de ez nagyon érdekel.Van ez a a játék a Yandere Simulator és ugye amikor Yandere-chan elrabol egy emberkét és kiírja hogy ugye kínozzuk akkor hogy kínozzuk?Arra gondolok hogy mi módon kínozhatjuk hogy majd ő is pszichopata lesz?Válaszokat előre is köszönöm, és azt is megértem ha nem érkezik rá válasz.XD

2015. dec. 7. 18:22
 1/8 anonim válasza:
8%

Szia. Hogyha nem a 13 vagy a 8%os van meg akkor asszem nem lehet.

ezen Kivul en is jatszok vele miota jelentosen erdekel a ver es az anime. Egy kicsit talan pszichopata lettem. Vagdosom a kezem, tuvel meg korzovel vájom hogy verezzen es megihasam. nem hiszem magam vampirnak es nem is szeretem oket. Ez oromet okoz. Suliban pszichopata rohamkor őrülten nevetem. Már már gondolkozás nélkül döföm a bőrömbe a tűt.

11/L

2015. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Sajnálom,én nem tudok segíteni,csak az előttem lévő válaszoló üzenetére szeretnék reagálni valamit:

Ha tényleg ennyire "pszichopata" lennél (igen,11 évesen..),akkor téged le kéne szúrni,de nagyon gyorsan..(tudod,hogy "érezd a fájdalmat",ha már ennyire jól esik).

Ja és azért ilyeneket hazudni nem szép dolog,szóval inkább fogd vissza magad szerintem :)

2016. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Roadkill ***** válasza:
Én szerintem a szokásos kínzások vannak,de csak olyanok amik nem hagynak nyomot:D pl:kisebb verések,rángatás,áramal ráztatás,vagy olaj ittatás....szerintem:D de lehet még a lelki világát is tönkreteszi pl:gúnyólja,bántalmazza,tudod a szokásos:D ezt abból veszem ha teljesen kikészíted akkor olyanokat mond hogy:"én nem vagyok semmi,nem vagyok semmire se használható":D amúgy jó játékot:D meg bocs hogy csak ekkora kaptál valmi választ:D na szia!Ja meg az első válaszoló szerintem beteg:( ennyi idősen,ilyeneket csinálni....ha szereti a fájdalmat akkor b*szasd magad áramalXD na mindegy szasztok:D
2016. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
11L Nagy fanja vagyok a Yandere Simulatornak, szinte mindent tudok róla, nos, ha kínzod, akkor még öli Kő majd saját magát. :D
2017. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
*Kokonát, majd saját magát (hülye autocorrect)
2017. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Roadkill ***** válasza:
Azt vágja hogy kinyirja magát meg Kokonát azt nem tudja hogy kinozza:D 11\L ennyi kis pszihopatát XD
2017. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem én vagyok a pszichopata hanem az első válaszoló xD Én csak a játékot szeretem és ennyi :D
2017. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Roadkill ***** válasza:
Nyugi Ayano nem is rád értedtem hanem én is az első válaszolóra :D A játékot meg szeresétek mert jó még ha félkész is XD
2017. aug. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!