Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout new vegas nem kapok...

Fallout new vegas nem kapok új perk-eket, amikor fejlődök, szintet lépek?

Figyelt kérdés
igaz így is sikerült végigvinnem, de egy olyan hibába, vagy nem is tudom mibe botlottam, hogy amikor ugye szintet léptem(illetve minden második szintlépésnél) ugye lehet választani egy perk-et. na nekem egyszerűen nem ad új perkeket, hanem leragadt a kezdetlegeseknél, és egyszerűen nem kapok új/más perk-eket, mert ki vannak szürkézve, és ugyanabból a néhányból választhatok. nagyon zavaró, főleg mert még tervezem hogy betöltöm egy régebbi mentésemet és továbbjátszok, csak nem tudom hogy ez most miért van. ez egy bug? mit lehet tenni?
2015. dec. 2. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok perknek szint, képzettség és tulajdonság kritériuma van, azok szürkék maradnak amiknek nem felel meg a karaktered.


Tehát például az Entomologist perkhez minimum 4. szint, 4-es intelligencia és 45-ös túlélés kell.


A fallout wiki oldalon fel vannak sorolva a követelmények, bár szerintem a játék is kiírja azokat.

[link]

2015. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!