Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Witcher?

Miért nem indul el a Witcher?

Figyelt kérdés
Tegnap megvettem a Witcher első részét. Ma szerettem volna játszani vele, még a telepítésnél rendben is ment a dolog, viszont amint elindítanám a játékot, azt írja ki, hogy a számítógép nem felel meg az alapkövetelményeknek. Na már most igaz, hogy nem egy milliós gamer PC-m van, de azért nem is gyenge gép. Sőt! A játék pedig szintén nem tegnap jött ki, így elvileg el kellene tudnia futni a gépemen. Mit tegyek, hogy működjön?

2015. nov. 30. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen géped van? cpu? vga? ram? op. rendszer? mert lehet hogy nem túl régi a géped de lehet nem is elég erős neki...
2015. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akár nem elég friss driver probléma is lehet, de jobb lesz leírni a gépedet.
2015. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

pontos processzor videokártya név, ram mérete és sebessége.

Utána jönnek a driverek. Minden a legfrissebb, jól van felrakva.

Utána jönnek olyanok, mint op rendszer, az adott op rendszer támogatja-e a videokártyád driver-ét meg a többi.

2015. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp írd le a géped pontos adatait. Amíg ez nincs meg, nem tudunk érdemben segíteni.
2015. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Remélem ez jó lesz:

[link]

2015. dec. 2. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
ezek alapján pedig mennie kellene... véletlen nem win10-ed van? mert lehet az okozza a gondot.
2015. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elnéztem ott van hogy win7 xD sajnálom még reggel van nekem xD


ezen a gépen lazán kéne futnia. gyengébb gépem van de ultra-n megy fagyás nélkül.


adj neki rendszergazdai jogokat és ha kell xp service pack 2 kompatibilitást. 1 próbát megér.

2015. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. :) Köszönöm a segítséget, én is meglepődtem, hogy nem akar elindulni, de akkor így remélem menni fog.
2015. dec. 4. 17:21
 9/10 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom, ha kéne még valakinek, csináljátok azt, ami a videóban van!


https://www.youtube.com/watch?v=QLjxhB0-s2A

2015. dec. 30. 14:36
 10/10 A kérdező kommentje:

A videóban GOG-el mutatja, de akinek steamen van meg, innen éri el, amit kell:


C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\The Witcher Enhanced Edition\System

2015. dec. 30. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!