Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi oldaná meg a problémát? Mi...

Mi oldaná meg a problémát? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A "Clash of Clans" nevű játékot töltöttem le az új telefonomra, és mikor behoztam akkor nagyon nehezen tölti be a játékot. A loading képernyőn a felénél megáll, és ott várni kell 5 percet, míg kiírja, hogy nem sikerült kapcsolódni a szerverhez, és utána megpróbálom újra, és akkor már sikerül.

A telefonom nem rossz (Samsung Galaxy Core prime), és egy ennél rosszabb telefon sokkal gyorsabban betölti ugyanarról az internetkapcsolatról.



2015. nov. 26. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

biztosan a wifin vagy rajta, nem mobilneten?

anyámnak is ilyen mobilja van, erősnek tűnik de annyi a felesleges háttérprogram, hogy lezabálja az erőforrásokat.

2015. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A mobilnetet kikapcsoltam, és wifire csatlakoztam. Ez biztos.

A háttérben nem tudom milyen program futna.

2015. nov. 26. 19:46
 3/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam valamit, és letöltöttem egy másik játékot. Az is netes, és ugyanúgy be kell töltenie. Azt gyorsan betöltötte, sőt nagyon gyorsan minden alkalommal.

Még most sem fogom fel, hogy mi volt a gond, de lényegtelen, mert nem azon az egy játékon fog múlni.

2015. nov. 27. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg letörölni és újra felrakni, amúgy elég furcsa.
2015. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Letöröltem, és felraktam újra, de így is ugyanaz volt a helyzet.
2015. nov. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!