Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok sorolni ilyen játékok...

Tudnátok sorolni ilyen játékokat? (Bővebb kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan játék érdekelne, amivel nincs tele annyira a sajtó.

Tudom ez most kicsit furán hangzik, de úgy értem hogy nem a GTA, nem a hetvenmilliomodik CoD, nem is a CSGO, nem az Ubiszaft legújabb assasinja. Egy olyan játék, amiről nem minden egyes ember tud. De nem is a nagyon kicsi indie címek érdekelnek. Például a H1Z1. Nem reklámozzák sehol, nem egy rohadt nagy cím, de jó. Ja, és lehetőleg offline játszható legyen. Ha kicsit ellszált az agyam és hülyeségeket írtam, fogjuk arra hogy este van:D



2015. nov. 25. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem azért keresel ilyet, mert akkor te "egyedi" lennél a sok tömegjátékosok között. Ugyanolyan birkalét a túlzott egyediségre való törekvés felvágása, mint a begyepesedett konform.


Amúgy keress régebbi játékokat, pl. GRAW, Rainbow Six Vegas, stb. Ezekről már nem beszél senki, pedig elképesztőek.

De a mostaniak közül van pl. Blackguards, Contagion, Overlord, Operation Flashpoint stb.

2015. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem őket:D

És dehogy azért xD elsősorban sosem érdekelt annyira mások véleménye hogy felvágnék vele. Másodszor meg azért keresek ilyeneket, mert a "tömegjátékok" nagy részével játszottam, vagy megnéztem róla egy rakat videót:D és még igazából azért, mert tök feldobott, hogy eddig nem hallottam erről a h1z1ről, és megláttam és nagyon megtetszett... És igazából elgondolkodtam, hogy milyen jó játékok vannak még, amikről nem tudok :D

2015. nov. 25. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Delta black force down
2015. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Delta Black Hawk Force Down
2015. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Age of Decadence
2015. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fall out new vegas
2015. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!