Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért és mióta ilyen rossz a...

Miért és mióta ilyen rossz a Honfoglaló?

Figyelt kérdés
Évek óta nem játszottam, de most beléptem és meglepetten tapasztalom, hogy megváltozott. Szerintem nem a jó irányba. Esetleg tudja valaki miért van ez?

2015. nov. 22. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért változott meg, de nekem sem tetszik. De legalább a kérdések meg a játék lényege ugyanaz maradt.
2015. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez történt velem is, jó szar lett, régebben egy csomó minden volt benne, több féle játékmód, összetettebb pontozás, mostmeg egy játékmód, tiszta szarul is néz ki, meg bele rakták ezt a sok gyerekes fost.....meg mi a szar hogy nem játszhatok annyit amenyit akarok? Elfogy a szaros fegyer azt várni kell.... Meg a hülye narráció....áh..
2016. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senkinek sem tetszik az új design, de hát ez van, úgysem fogják visszaváltoztatni. Már a chatet is kivették a játékból.
2016. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt: [link]
2021. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!