Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4 miért írja ki ezt...

Fallout 4 miért írja ki ezt az üzenetet Fallout 4 has stopped working?

Figyelt kérdés
Elindítanám a játékot és ezt írja ki. 8 GB Ramom van stb. az egyedüli ami nem üti meg a minimumot az a videokártya, de más játékoknál is ezt kiírta és mégis működött a játék. Különben is nem azt kéne kiírnia, hogy?: Rossz a videó kártyád vegyél újat aztán gyere vissza! Elég sz*r mert külön ezért a játékért vettem a ramot és nem, pedig már minden megoldást megnéztem az interneten. Majdnem! Ezért vagyok itt.

2015. nov. 19. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene csodálkozni, ha a géped nem megfelelő...
2015. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak a videó kártya de a grafikát lejjebb lehet venni ...
2015. nov. 19. 17:03
 3/6 A kérdező kommentje:
És volt már olyan hogy játék közbe lefagyott játék közbe mert a laptopomon nem érte el a minimumot (nem a laptopra telepítettem a fallout-tot). De ilyet sose, hogy még el se indul a játék.
2015. nov. 19. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megszoktuk, hogy a kiírt gépigény csak egy vicc, de az utóbbi időben egyre több játéknál fordul elő, hogy TÉNYLEG nem indul el a minimum követelmény alatt.
2015. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt sem szabad elfelejteni, hogy ez Bethesda játék, azok pedig mindig hót bugosan jönnek ki. Nekem még Fallout 3 is 1-2 óránként crashel, pedig az megvan már vagy 8 éves.
2015. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja nem tudsz semmit csinálni csak várni(1-2 hónap esetleg év). Előbb-utóbb javítják csak kérdés hogy mikor
2015. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!