Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet nagyobb a rankom...

Hogyan lehet nagyobb a rankom CS:GO-ban?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt meglett a 10 nyert versengő, Silver Elite Master lettem,aztán nyertem még 2-t feldobott Gold Nova 1-be.Csak azt nem tudom miért fejlődők. Tehát min kell javítani rank fejlődéshez?

#CS:GO #Nova #rank #Steam #silverelitemaster
2015. nov. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Minel tobb MVP-t kell elerned a meccseiden.
2015. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok pontod + mvp-d legyen emellett nyerjed a meccseket.
2015. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
illetve az se mindegy hogy ki ellen nyersz. pl ha goldosként nyersz silveresek ellen alig haladsz felfele, míg ha nova 3-4ek ellen nyersz, nagyobb eséllyel dob fel. Ha viszont kisebb szintűek vernek el, nagyobb eséllyel dob vissza 1 ranggal.
2015. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem egybol Serifbe dobott , jo oke van 1.6 multam 6 ev :) Na de a lenyeg ha jatszol es jobb es jobb szeretnel lenni akkor nezz aim mapokat (gyakorlo palyak) vagy akar d2 , infenro , nuke-on alisd be a botkoat max szintre es csak kessel menjenek es probalj minnel kissebb idot szanni 1 bot megolesere (1 -2 -3 golyo). Azutan kezdj el ismerkedni olyanokkal akik mar tudnak valamenyire jatszani. Mert ha egyedul tolod es ott lent silver meg nova szinten sok aki info nelkul tolja vagy be ragelnek. Ezert jo ha pl 4 baratoddal mesz jatszani. Probalj minnel jobb lenni nem befutni es csak daralni hanem okosan probalj jatszani , radart nezni odafigyelni ha egyik tarsad pl egy bizonyos poziciot tart es megkered hogy valtson mert akarsz oda menni es ordibal akkor inkabb hagyd es engedj neki mert ebbol tanulsz ha minel tobb helyzetbol gyakorolosz vedeni es tamadni. Ha kell kis segitseg akkor nyugottan vegyel fel jelenleg golbal elite vagyok, neh hiszem hogy engedni foglya hogy jatszak veled de mutathatok 1-2 trukot :) ( [link] )
2015. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!