Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok játékokat pc-re, erős...

Duakau kérdése:

Tudtok játékokat pc-re, erős sztorival?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem igazából stratégián kívül mást is játszani. Végigtoltam a Valiant Hearts-ot, A KotOR-t és a BiA: Hells Highway-t. Az utóbbi nem tetszett annyira a csöpögős gennyes pátosztól, de az első kettőhöz hasonló kaliberű történettel rendelkező játékokból kipróbálnék párat.

2015. nov. 12. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno a Fable sztorija Bejött ( az első részé ). Meg amit a mai napig is imádok az a Runaway sorozat. Igaz point and click és kicsit elrugaszkodott a történet, de nagyon jól csavarják.
2015. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Japp a Fabel jó, a Mass effect trilógia , Dragon age Trilógia, KoToR 2 ha nem játszottad,Bioshock trilógia,ha bírod az interaktív játék-filmszerűséget akkor a telltale játékok(Walking Dead,Wolf amoung us,Game of Thrones)
2015. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fable The Lost Chapters a valaha volt legjobb játék számomra. Emellett tudom még ajánlani a Fallout 3-New Vegas-t(Illetve pár napja jött ki a 4, bár azzal sajnos még nem tudtam játszani) Elder Scrolls sorozat, esetleg a Warcraft-ok, nagyon érdekes lore-ja van, és nagyon jó játékok.
2015. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Starcraftnak is jó a sztorija. Mármint szerteágazó és részletes. A Diablo sorozatnak is szerintem jó a sztorija, bár az nagyon célorientált, értem itt hogy a jók a jók, a gonoszok meg gonoszul néznek ki és gonoszok.


Bioshock sorozat ami még eszembe tud jutni. Withcer esetleg.


Új Tomb Raiderek még, Dishonored (bár az klisés sztori, de hát kb mind azok különben nem lehetne eladni őket)


Jó a sztorija még a World In Conflictnak. Az RTS ráadásul, véleményem szerint a legjobb amit valaha gyártottak, bloodborne talán még, bár ott a sztori nem a leg egetrengetőbb. Killzone sorozat talán még befér.


Bár igazából mi számít erősnek. Van akinek a nullánál több sztori már erős :)

2015. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a Killzone az xboxos.
2015. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Playstationös, de sebaj. :)


A kérdésre:

Braid

To the Moon

Beyond Good & Evil

Brothers- A Tale of Two Sons

Deadly Premonition

L.A. Noire

Murdered: Soul Suspect

Spec Ops: The Line

2015. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Half-life sorozat

Mass effect sorozat

Bioshock sorozat

Kotor 1-2

2015. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Life is Strange :)
2015. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ha nagyon összetett beszippantos storys gamet akarsz akk mass effect 1-2-3


vagy még a dragon age 1-2-3


vagy vidd ki a skyrimet

2015. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat! Még annyi, hogy legjobb, ha van hozzá teljes magyarítás, mert hát lehet egy játék jó, ha nem értem...
2016. jan. 17. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!