Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin midesek közül kit...

LoLChamper kérdése:

Assassin midesek közül kit ajánlotok? Esetleg a supportok közül?

Figyelt kérdés
Zeden, Yasuon, LeBlancon és Syndrán gondolkodtam. Tudtok ajánlani valami mást is? Supportnál Threshen és Nautiliuson. Okot is kérnék.

2015. nov. 12. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Assassin midesek nem túl erősek most (preseason van, igazából lövésem sincs róla, hogy mi a meta), inkább ajánlanék egy Ahrit. Az jó. :D

Supportnak Thresht mondanám, bár ő is baromi nehéz, jobb egy Sonával kezdeni a supportkodást.

2015. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D Ahrin is gondolkodtam, de az így ilyen semmilyen állapotba került utána :D Lehet megpróbálom. Az a szívás, hogy rengeteg ap-s és mides champ jön be, ezért nehéz döntenem. De lassan a végére jutok remélem :D
2015. nov. 12. 18:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Sonán is sokat gondolkodok a mai napig, mivel igaz, hogy nem assassin, de miden is meg supportként is megállja a helyét :D
2015. nov. 12. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Sona midet ne. Mindent, csak azt ne. :D
2015. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zed elég jól juke-ol és ha op-ra felfejleszted, KIBSZOTT

OP.

kombók: w-e-q-w-r (szerintem ez a legjobb).


maxolási sorrend: q-e-w-r


Yasuo nem könnyű champ, de kicsit elfeedelve 1v5 penta.

Lb kábé a legidegesítőbb champ, de akkor nem, amikor vele vagy.

Supportok közül Thresht ajálanám, bár ő is nehéz, de elég op.

Syndra szerintem nem túl jó, de ezt döntsd el te.

remélem, tudtam segíteni.

2015. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!