Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell telepíteni a...

Hogyan kell telepíteni a simcity-t?

Figyelt kérdés
Origin-en letöltöttem, és feltelepítettem és ki is hozott egy parancsikont az asztalra. Elindítottam de az origin azt írta ki, hogy nincs feltelepítve, be is léptem az originbe feltelepítettem még egyszer, eredménytelenül. Teljesen letöröltem a simcity-t és megpróbáltam még egyszer, ismét eredménytelenül. Segítsetek kérlek.

2015. nov. 11. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy töltötted le, ha meg kell venni a játékot? Tudtommal az Origin nem torrent oldal.
2015. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megvettem gameshop-ban a játékot elindítottam a CD telepítőjét, az origin kérte az aktivációs kódot. Amit be is írtam, majd az origin-en

belül el is kezdte letölteni a játékot, és ezután kezdte meg a telepítést az origin-en belül.

2015. nov. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!