Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az 1000 éves Vice City rajtam...

Az 1000 éves Vice City rajtam kívül másnak is örök kedvenc?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is örök kedvenc, mert azóta szerintem van már jobb GTA, de mindenképp ott van a kedvencek között. :)
2015. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem mai darab az igaz de meg mindig a legjobb, mostanaban talan a gta 5 probalja megelozni a dobogon de nalam marad a vice city az elso hely
2015. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert utáltam a 80-as éveket (akkor voltam tizenéves).
2015. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen! A mai napig játszok vele, na nem singleplayerben, mert már sokszor végigvittem és unalmasak a küldik. Inkább multiban játszok másokkal (VC:MP 0.4)
2015. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én imádom :D Olyan jó stílusa van (sebhelyesarcú biztos a kedvence volt a készítőknek:D) és olyan jó nosztalgikus érzéseket vált ki belőlem pedig csak 22 vagyok :D a GTA 5-öt nem próbáltam ki több okból de bakancslistámon ott van :D
2015. nov. 11. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan 1000 éves az.. nekem a régi játékok között a Super Mario, Kickmaster, Doom, Duke Nukem 3D, Mortal Kombat 1 vannak... :D
2015. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A san andreas volt a legjobb gta nem a vice city
2015. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet, hogy van már jobb GTA, de egyik sem fogott meg úgy, mint a Vice City. Egy életérzés volt anno. :P
2015. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
San Andreas után nálam a második. Amúgy szerintem pl a Vice city-ben a víz, az eső, meg úgy eleve az időjárási jelenségek sokkal szebbek alapból (modok nélkül) mint az Sa-ban, vagy csak szerintem?
2015. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!