Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2 pvp, végjáték?

Veszhelyzet kérdése:

Guild Wars 2 pvp, végjáték?

Figyelt kérdés
Üdv! Ugyebár a gw 2-ről szeretnék pár dolgot megtudni,amit a gugli barátom nem mesélt el. Olvasgattam a pvp-ről,amit írtak tetszik.De érdekelne,hogy ha a nevéből indulok ki,klán nélkül semmit nem ér a lategame? nem szeretném egyedül,magányosan játszani,de ha mégsincs társaság akkor kár is belépni a világba maximum szinten? maximum szinten van valami lehetőség egyedül csinálni bármit is ami pvp vel kapcsolatos? válaszotokat előre is köszönöm!

2015. nov. 11. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül.
2015. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint minden további nélkül van lehetőség max szinten egyedül,vagy minden további nélkül kár belogolni?:D
2015. nov. 11. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előbbi. :)
2015. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Te játszol? Ha igen kieg előtt is nyomtad már? Mennyire van balanszolva most maxon a pvp szerinted? És szerinted sokan játszanak? mi a leg játszottabb kaszt,ha van ilyen? :D (muszáj faggatóznom,nagyon érdekel és még mielőtt nekivágnék tudnom kell pár dolgot :S )
2015. nov. 11. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Closed beta óta játszom, de nem PvP-zek. :)


Itt biztos találsz választ a kérdéseidre:

[link]


Sokan játszanak a játékkal (magyarok is), bár természetesen mindig akadnak, akik szerint unalmas és szar és semmi értelme, de hát ez minden játékkal így van.

2015. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán el lehet lenni guild nélkül is, habár én benne vagyok egyben, nem vagyok valami szociális alkat. Tolom béták óta, én jól elvagyok vele. Egyébként sok magyar guild van, azzal lesz a legkevesebb gondod, hogy társakat találj.
2015. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!