Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa fps bajok?

Fifa fps bajok?

Figyelt kérdés
Pár hete megvettem a fifa 16-ot és nem volt vele semmi bajom mostanáig.Eddig 60 fps-el futott most meg már a menüben is csak 5 fps -el megy és ebből arra gondolok h nem a gépemmel van a gond.Nem állítottam át semmit nem csináltam semmit a fifával csak annyi történt nem indult a játék két napig de azt megoldottam és azóta ilyen. Illetve mióta feltelepítettem az nvidia geforce egyik új illesztőprogramját.Valami ötlet?

2015. nov. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem indult, és hogy oldottad meg?
2015. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem tudom miért nem indult csak elindítottam és nem csinált semmit.Ezt úgy javítottam ki hogy az originen belül a Fifára rá klikkeltem jobb egérgombbal és játék javítása majd megvártam míg befejezi és úgy elindult.
2015. nov. 9. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Emmm ha nem a gépeddel van a baj akkor egy játék újratelepítés segíthet talán.
2015. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát kétszer újra telepítettem és ugyan olyan :( nem tudom ha gépemmel lenne a baj akkor miért csak a fifával csinálja ezt? sokkal nagyob gépigényű játékok is fent vannak mint pl az ac unity és szépen futnak :( nemtudom mi lehet a baj
2015. nov. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!