Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fire mage 4.3.4?

Fire mage 4.3.4?

Figyelt kérdés

Kezdtem egy mage-t de nem értek hozzá próbáltam nézni pár youtube videót meg guideokat olvasgattam de nem elég jó az angolom, szóval inkább itt kérdezek.

-Mivel nyissak?

-Hogy kell burstölni?

-Hasznos tippek más kasztok ellen

-Buffok?

Illetve olvastam hogy van a crites mage meg a haste-s és én több helyen is azt olvastam hogy a haste-s jobb. Tapasztalatok, vélemények?

-Fontos dolgok, amiket ne felejtsek el?

A statokat tudom.

Előre is köszi a választ. WowMortalon vagyok ha valaki nagyon segítőkész szeretne lenni és feljönni írjon nekem :)


2015. nov. 8. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre én is az vagyok, da igazán kiirhattad volna hogy pvp vagy pve, mert igy semmit sem tudok mondani. (amugy milyen critet meg hastet emlegetsz? o.O én szépen fejlesztgetem a sajátom de csak crittes meg hastes... én sok helyen néztem a statjait, de nem csak ezekre kell pakolni)
2016. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!