Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik S. T. A. L. K. E. R...

Melyik S. T. A. L. K. E. R játék a legjobb?

Figyelt kérdés
A három közül csak a Clear Skyal játszottam, az nagyon tetszett, és szeretném a véleményeteket meghallgatni a STALKER játékokkal kapcsolatban. Esetleg mondhatnátok valamit a Lost Alpha nevezetű projektről is.

2015. nov. 7. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A Clear Sky a legrosszabb elvileg.

Játszd a Shadow of Chernobyl-t, utána a Call of Prypiat-ot. Egyiket sem fogod megbánni. Ebben a sorrendben láss neki.

2015. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egész egy bug halmaz, tehát remélem van bőven türelmed. Különben jó játék lenne. Egyébként borzasztó optimalizálatlan is volt, bár egy mai gépen elvileg nem lesz vele gond. Én akkor fejeztem be, amikor a táraim felakadtak valami tereptárgyon, az ellen meg csak özönlött... Ja és a fegyverek nagyon hamar romlanak és piszkosul szórnak. Erősebb ellenfélbe kell egy tár mire kidől. Fejre lőj, az a biztos. A sörét nagyon nyomja a súlyt, sok fegyvert nem érdemes halmozni. Felesleges cuccokat hasznosítsd ha lehet, ne legyen talonban. AK-t érdemes használni,a abból elég sok van a játékban. Sörétből bizonyos mennyiségtől ne vigyél többet ezt ki kell tapasztalni. Én csak egy résszel játszottam, annyira nem rossz de elég is volt. Cuccokat asszem el lehet adni. Nekem akadt HD 7770-el, i5-el meg 4 giga rammal, mint a háborodás. Mondjuk utólag bekrepált, tehát valószínű gép gond volt.
2015. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
cheeki breeki
2016. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!