Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a G2A nevű oldalon orosz...

Ha a G2A nevű oldalon orosz CD kulcsot rendelek az mivel jár?

Figyelt kérdés
Nézegettem, és az orosz kulcsok mindig jóval olcsóbbak a többinél, de félek olyat rendelni, mert nem tudom, hogy esetleg orosz nyelvű lesz-e. Valakinek esetleg tapasztalat?
2015. nov. 7. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szimplán nem tudod használni. Az orosz kulcsot Oroszországban lehet felhasználni.

Global kulcsot kell venni, mert az jó mindenhol.

2015. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
G2A Shield. 1 eurós felár, ha valami gond van a kulccsal, akkor adnak máskat/visszaadják az árát (nem tudom melyik),
2015. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most ez hogy jön ide? Jó, visszaadják, de egyszerű a dolog ne vegyen orosz kulcsot és nem kell szórakozni a procedúrával.
2015. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a steam IP alapján nézi az országot, ki fogja írni ez a kulcs csak oroszországban használható fel te meg buktad a pénzed. Vegyél globalt vagy simán európait.
2015. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt bevezették a regionális korlátozásokat a Steamen, valószínűleg használni tudtad volna az orosz kulcsot is. Azt hiszem, én is vettem olcsóbban. De Globalt vegyél, különben nem fogsz tudni Oroszországon kívül játszani, vagy talán aktiválni sem. Én azóta G2A-ről nem is vásárolok őszintén szólva, inkább kizárólag európai honlapokat keresek, mint pl. az instant-gaming.com - de ez csak az én paranoiám.
2015. nov. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!