Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LoL-al lehet csinálni...

A LoL-al lehet csinálni valamit, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Haverom addig nyaggatott, hogy leszedtem. Játszottam vele 1-2 meccset, majd hanyagoltam egy időre. Utána el akartam indítani, egyből lol.exe (vagy mi volt a neve) működése leállt. Oké, amúgy se tetszett annyira, töröltem. Ez volt fél éve kb. Most visszaraktam, 2 napig(!!) patchelt folyamatosan, mire 90-valahány százaléknál bezártam és megpróbáltam újraindítani, most azóta folyton pvp.net patcher kernel működése leállt.

Szokott ez a játék amúgy működni is néha? Lolos haverjaim csak legyintenek erre, hogy "ohh hát a riot megint butuska"..

Rá lehet venni valahogy arra, hogy el is induljon?


2015. nov. 5. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

persze, letörlöd az egészet mappástul, majd újra letöltöd.


De az is megoldás ha átbattyogsz a barátodhoz és az egész LoL mappát úgy ahogy van rámásolod egy pendrive-ra, azt berakod a gépen valahova és azt futtatod. Ha újrarakom a gépet mindig külső vinyóról így rakom be és semmi baja.

2015. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!