Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Kennen: AP top / AP mid...

LoL: Kennen: AP top / AP mid / AD bot / AP supp bot. Sztetek melyikre a legjobb?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ADCnek és TOPLanernek.
2015. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AP top vagy AP mid. ADC-ként nekem nem jön be, AP support Kennen meg csak koreai specialitás.
2015. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is ap top-mid-re használom, de láttam már adc-ként, gondoltam megkérdezem, hányan használnák arra is :D
2015. nov. 2. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
ADC-ként jó cc-je van, de late game-re legyengül. Early-mid game-ben állat lehet, bár szerintem akkor sincs arcletépően sok dmg-e. Meg én amúgy is konzervatív kis nyomi vagyok, no break the meta :D
2015. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

No Break the Meta?


Tesó, Faker egy Ryzeval szedte szét az egész KOO Tigerst!

2015. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet én maradtam le valamiről, de Ryze mid mióta nem meta? Nem játszok aktívan pár szezon óta, de régen miden játszották a legtöbbet.
2015. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Tavaly volt 1-2 ryze top, de amúgy nem használják ma már.
2015. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!