Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIGYELEM! NAGYON FONTOS!...

FIGYELEM! NAGYON FONTOS! Vegyem ezt meg?

Figyelt kérdés

[link]

Van rá pénzem, de most jöttök ti. Elolvastam és a rendszer nem automatikusan működik, (nem küldi automatikusan a programot, hanem az ember küldi el a linket) És így nagyon félek megvenni. Egyedül az biztat arra hogy megvegyem, hogy a program maga nagyon jó, a trial változata tökéletes, csak nem lehet elmenteni amit gubancoltam ott a játékoknál, ami számomra nagyon nem jó (ki nem akar egy lego starwarsba, anakin halálakor, ha egy marios halál hang jön be?) Szóval szerintetek próbáljam meg? Kerestem programokat,de ez volt csak az ami nekem pont tökéletes. Előre köszönöm a válaszokat



2015. okt. 30. 22:51
 1/4 anonim válasza:
Én pl. nem akar.
2015. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ -_-
2015. okt. 30. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:

igazából rajtad áll, ha ilyen indíttatásaid vannak. Viszont ez még mindig a számítástechnika - programok részhez való.


Ami engem illet én nem venném meg, mert magam is tudok pluginolni, megvan hozzá az alap tudás, hangot, képet, videót stb cserélni meg nem akarok. Persze ez mindenkinek egyéni döntése.

2015. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Tényleg az a téma, sorry. Akkor még gondolkozok rajta. Köszönöm a választ
2015. okt. 31. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!