Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemrég újra kezdtem kitolni a...

Nemrég újra kezdtem kitolni a teljes ps3-ra megjelent AC sorozatot, és az 1. résznél akadt egy kis problémám. Miután ugye közli velünk a doki, hogy mostantól hoszabb időre befeküdhetünk az animusba kapunk 3 küldit a múltban?

Figyelt kérdés
És egyiket se tom csinálni... mindegyik városban elmentem az irodába, aztán elmentem az összes viewpoint-hot, de semmi.. Nem írja hova menjek, mit csináljak... Most mi van?

#város #AC #viewpoint
2015. okt. 28. 16:50
 1/5 markecmester11 ***** válasza:
Nézz róla videót , sajnos nem tudok segíteni ! :(
2015. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt most sajnos konkrétan nem tudom behatárolni, de a játékot végigvittem, és egész végig ugyanaz megy:

Elmész a városba. Elkezded feltérképezni a területet, és mellékküldetéseket találsz. Ha ezekből a küldetésekből megcsinálsz XY összeget (amennyit kiír, hogy szükséges), utána elmész az Assassin irodába, és megkapod az Assassination missziót, ahol végezhetsz a célpontoddal.

2015. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, én feltérképeztem az egész területet, bementem az irodába, kaptam elvileg feladatot, de nem adja ki, hogy akkor most csináld meg.. Hiába megyek el még jel nélkül is oda, ahova kéne menni, egyszerűen nem történik semmi :(
2015. okt. 28. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jelöl a térkép valami feladatot?
2015. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmit.
2015. okt. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!