Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet xbox-on fifa 15...

Vycu kérdése:

Hogyan lehet xbox-on fifa 15 játékkal ultimate team módban játszani?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok, és a fifa 15 xbox-os játékkal szeretnék ultimate team módban játszani, de azt írja, hogy csatlakozni kell a nethez (????) Tudna segíteni valaki, mit kell csinálni? Csak a válaszok lehetőleg "magyarul" legyenek, hogy megértsem :D Köszönöm!!!

2015. okt. 26. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Kell venni Xbox live előfizetést anélkül sajnos nem működik
2015. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hello! Kijavitanam az elottem levöt! (Bocsi) Nm keel xbox live gold ahhozhogy ultimate teamezz! :) A nethez viszont kel csatlakozni, es ott van ugye h játtsz ultimate teamen vagy mi, es rakattolsz, es utanna ott van az oktato anyag h mit kell tenned!Enyii...Most sztem ha haverod ellen vagy bárkiellen akarsz menni a teamben, ahhoz viszont kell gold! :)
2015. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igazából az internetet a tv-hez kell csatlakoztatni? Mivel xboxon játszom, amit a tv-hez csatlakoztattam. És akkor már használhatom? Bocs az értetlenségért :)
2015. okt. 28. 08:12
 4/4 anonim válasza:
Ha van wifid, vagy vezetékkel használod az xboxot, ...De am ha wifid van, nézd meg a console settingben a net setting vagy miben...És ott ha van wifid, akkor jelzi, és rá csatlakozol..Viszont ha ugye kábellel használod, akkor automatán bejelentkezik...(szerintem)
2016. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!