Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silkroadhoz hasonló játékok?

Silkroadhoz hasonló játékok?

Figyelt kérdés
Olyan free mmo-t keresek, ami hasonlít a silkroadhoz. A skillek például ugyanolyan jól vannak megcsinálva, nem pedig olyan nyomi módon, mint nagyon sok más mmo-ban.

2015. okt. 23. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom, nálad mit jelent a "jól van megcsinálva", illetve a "nyomi mód", nehéz lesz ajánlanom.
2015. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát megnézel egy silkroad-os pvp-t és olyan a jó (számomra). A nyomi móddal pedig nem szerettem volna más játék kedvelőit megsérteni, dee na, akkor megteszem. Tehát a wow-ban például szerintem iszonyatosan bénán néznek ki a skillek, vagy mondjuk a metinben.


https://www.youtube.com/watch?v=bbZexBee3HU

Ttt egy silkroad-os videó.

2015. okt. 23. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Cabal Online? AION? Requiem Online?


Nem nagyon játszottam a Silkroaddal, a Cabal se a (személyes) kedvencem, de úgy tudom, elég közel állnak egymáshoz.

2015. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!