Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok minecraftban...

Hogyan tudok minecraftban pluginnal blokkolni játékost?

Figyelt kérdés
Bejelentkezés plugint szeretnék írni a saját szerómra, és ehhez kéne, hogy a be nem jelentkezett játékosok semmi módon ne tudjanak megmozdulni.
2015. okt. 21. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell írni. AuthMe plugin és beállítod, hogy a be nem jelentkezett játékosok nem tudnak mozogni és az inventory-t se látják (hátha más ember játékos karakterével próbál fellépni lopni).
2015. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

AuthMehoz:


kickNonRegistered: false - ha nincs bent listában akkor kidobálja. Ez akkor jó ha csinálsz weblapot, amit mySQL-lel összekötsz a szerver pluginokkal.


kickOnWrongPassword: false - hibás jelszóért kidob


allowMovement: false - ha nem vagy bejelentkezve, nem mozoghatsz. Erre azért nagyon vigyázz, mert ha levegőben kidob a szerver, akkor fel le ugrálsz bejelentkezéskor és könnyen kidobhat folyton fly-olásért, hosszú jelszónál nagyon szivatós. Esetleg ha épp építettek oda ahol állsz, pl sóder odaesett stb, az folyton eltolna akkor is bebuggolhat pár ember. Csak óvatosan.


maxRegPerIp: 1 - alapból 1 Ipről 1 ember mehet fel. Én ezt át szoktam írni 2-3ra, de embere válogatja (kis család, 1 gép van 2 gyerekre stb).

2015. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra biztosan emlékszem, hogy próbáltam ezt a plugint, de a mysql adatbázis csatlakoztatásával volt valami problémám... Azért köszi, talán megpróbálom megint.
2015. okt. 21. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!