Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó angol minecraft...

Tudtok jó angol minecraft szervert?

Figyelt kérdés
Lehetőleg legyen rajta sok játékos, és sok minigame. Ha megkérhetlek titeket, ne olyan szervert írjatok, amihez eredeti minecraft kell.

2015. okt. 18. 03:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb jó szerver pont azért jó (magyar és angol is), mert eredeti minecraft kell hozzá. A törttel az a baj, ha vannak bomlasztó játékosok, kitiltod név alapján, új névre vált és folytatja.

Azért ezt eredetivel már nem olyan könnyű eljátszani, mert nem mindenki dobál ki 5 ezreket új accért, csak hogy trollkodhasson.

2015. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy oldal ahol keresgélhetsz az ízlésed alapján csak írd be minecraft 1.8 server list és ott az első
2015. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb a Hive szerver!!!!!!!!!!!!!! Keress rá az ip-jére! Van minden! Oldala is van. Ott meg is néheted, hogy egyes játékosok, vagy te melyik minigamesnél mennyi pontot szereztél, mennyit nyertél, veszítettél, öltél. Mindegyik minigamesnél vannak top 10 játékosok, akiknek a legtöbb pontjuk van az adott minkgamesen belül. (Pl.: OITC legjobbja Shiny nevű játékos.)

Survival Games/Hunger games!!!!!!!!

OITC One In The Chamber!!!!!!!!

BlockParty!!!!!!!!

Cowboys And Indians!!!!!!!!

Herobine

Lab

Trouble in Mineville (?)

...

És sok parkour!!!!!!!!

2015. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerem a Hive szervert, csak sajna ahhoz is eredeti kell. Tudom jól, hogy a legjobb szerverekhez eredeti minecraft kell, de én nem fogok egy játékra pénzt "kidobni". Ismerek még pár olyan angol szervert, amihez nem kell eredeti, meg ahol sok játékos és minigame van, de ritkán találok olyan minigame-et, amit még nem ismerek. CosmicCraft, MinecraftWorld, HazeMC, Wal-Craft. Viszont ezeken főként PvP van. Picit már meguntam a sok PvP-t. Olyasmi szervert keresek, ahol ritka minigame-ek vannak. Ettől függetlenül tudok párat, csak megkérdeztem, hátha tudtok ti is.
2015. okt. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!