Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimban hol lehet ezüst...

A Skyrimban hol lehet ezüst kardot találni?

Figyelt kérdés

ha barlangban akkor a két mellette fekvő barlang helyét ha meg tudnátok mondani, ha nem jártam még ott.

Köszi



2015. okt. 17. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb módja a beszerzésének, hogy Csatlakozol a Companions-hoz Whiterunban és a küldetések során a Silver Handeknél rengeteg ezüstkard lesz.
2015. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csak én megakadtam az egyik küldetésnél mert azt sem tudom hogy mi a küldetés...

Na és ha meg is kérdezem akkor sem mondja meg...

Kis pofátlan

2015. okt. 17. 18:06
 3/7 Drone007 ***** válasza:

Ha tudod a küldetés nevét, akkor keresd ki, és olvasd végig mit kell csinálni:

[link]

2015. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
öhömm, azt firkantotam ezelőtt hogy NEM tudom hogy mi a küldetésem(annyit hogy Farkas adta)
2015. okt. 19. 19:23
 5/7 Drone007 ***** válasza:

1. megnézed a küldetésnaplódban, hogy mit ír a küldetésről

1.a. ha nem tudod melyik az, akkor próbáld meg beazonosítani, a szövegében benne lesz a lényeg

1.b. ha így sem megy, akkor a fenti linken azonosítsd be a Companions küldetések közül

2. ha megvan a küldetés, akkor olvasd el a fenti linken mit kell csinálnod


Ez egy játék könyörgöm, nem agysebészet...

2015. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A quest log felett ugye ott van a quest neve is. Nos, cím előtt és mögött található egy minta. Az alapján be tudod azonosítani, hogy egy adott quest milyen típusú is.

A companions esetében: [link]

Ha itt lejjebb görgetsz akkor megtalálhatod a többit is: [link]

2015. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na végül is meglett köszönöm a legutolsó felhasználónak meg drone-nak vagy minek
2015. okt. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!