Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tud senki jól...

Leotekkenfan kérdése:

Miért nem tud senki jól játszani a Tekken-el?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
mi van, nincs ellenfeled?
2015. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsunk, én pl. tudok.
2015. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi számít jónak illetve rossznak? Mert ez így eléggé ködös. Lehet baráti körben valaki jó, de neten meg leverik, mint a szél.
2015. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem állítom hogy én is nagyon jó lennék, de azért úgy vagyok vele hogy nem is játszok annyira rosszul...

Nekem az nem játszik jól aki ugyan azt csinálja egész meccs alatt, nem próbál taktikázni, nem kockáztat magyarul az egész meccs unalmas, jah meg az se nagyon jó ha valaki egész végig a levegőbe tart... Nem azt mondom hogy nem szabad combozni mert én is szoktam, de azért de egész meccs alatt. Nagyjából ennyi lenne amire vágynék:D

Meg ha már itt vagyok csak meg kérdem: Miért van az hogy minden második meccsen az ellenfél csapatában vagy Jin vagy Heihachi vagy kazuya van benne mert már azt is nagyon unom hogy mindig ugyan az ellen megyek.

2015. okt. 13. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
nem mert egy fos meg én is az vagyok benne ezért játszom mk-val
2015. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én anno Tekken 5-ben elértem pár karakterrel a Tekkenlord szintet, meg multiban is én voltam az első (csak haverok ellen, de ők is tolták)

Mindenki úgy játszik ahogy akar.

Mindenki azzal van akivel akar.

2015. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4: Most komolyan azt mondod, hogy aki juggle-özik, és kombózik, az "nem jól játszik a Tekkennel"? Ezek a játék részei, akárcsak a kempelés az FPS-ekben vagy a gankelés az MMORPG-kben. Én sem szeretem a juggle-t (túl sokat sebez, és nemigen lehet kijönni belőle), de együtt tudok élni vele.


Az általad írt három karakter egyrészt "jól néz ki" (ez persze ízlésfüggő), másrészt nagyon univerzális harcosok, szinte minden támadást azonnal és gyorsan le lehet reagálni velük. Próbáld ezt meg Ganryuval vagy Kumával!

Nem véletlen, hogy a Street Fighterben is Ryu a legnépszerűbb, ő is ilyen "svájci bicska" típusú karakter.

2015. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most már azt is meg kérdem hogy ki szeretne velem játszani?:D ps-em van
2015. okt. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!