Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 újratelepítése egy...

Sims 3 újratelepítése egy másik merevlemez-meghajtóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Még körülbelül egy éve telepítettem a Sims 3-mat a gépemre. Minden tök jól ment, egészen idáig. Most jöttem rá, hogy mennyire hülye voltam, hogy a "C"-re telepítettem, hiszen ennek már megtelt elég hamar a memóriája, nem úgy mint a "D"-nek, ahol még 400 GB tárhely van.

Ezt utólag át lehet rakni? (Letörölni, és újratelepíteni)

És ha igen, valaki le tudná írni, hogy hogyan?

Köszönöm! :)



2015. okt. 9. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A dokumentumokból a mentéseket kiszeded (nehogy elvesszen).


Letörlöd az egészet.

Előveszed a régi dvd-ket, vagy ha online tárhelyes akkor onnan leszeded megint és persze beállítod előtte, hogy a D egy megadott mappájába telepítsen.

2015. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm! :)

Tehát nem hibásodik meg a játék ettől a folyamattól?

2015. okt. 10. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
dehogy :D
2015. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sikerült. :)

Fel is telepítettem csomó kiegészítőt (kölcsönkértem egy ismerőstől) amikkel sikerült is játszani, tök jó volt, csakhogy megkérdezte a játék, hogy szeretném-e frissíteni. Én azt mondtam, oké, miért is ne?

Frissítettem, de utána kihozott egy ablakot, hogy melyik kiegészítőket szeretném telepíteni (itt azok voltak felsorolva, amiket előtte más feltelepítettem).

Kijelöltem az összeset, és rámentem, hogy "Csomagok telepítése", de utána egy másik ablakot hozott be. Itt ugyancsak fel vannak sorolva a kiegészítőim, de ez már az Origin felületen. Itt megpróbálok rámenni egy-egy kiegészítőre, és arra, hogy "Játék", de semmi nem történik.

Mit tehetnék?

2015. nov. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!