Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shadow of Mordor ork kihallgat...

Shadow of Mordor ork kihallgatásról egy kérdés?

Figyelt kérdés
Mit jelent az, ha egy ork feje felett van egy kis zöld ikon (információszerzés)? Megpróbáltam véletlenszerűen, lefogtam pár orkot, és az összes orktól/uruktól akikkel megpróbáltam, tudtam információt kérni egy általam kiválasztott ismeretlen kinézetű hadvezérről (vagy kapitányról). Tehát ha mindegyik tud információt adni, ha belenézek a gondolataiba, akkor miben más az az ork, aminek a feje felett ott van az a kis zöld ikon? Vagy esetleg az több infót tud adni róla? Ezt nem értem teljesen.

2015. okt. 7. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha halálos fenyegetést (Death Threat) küldesz a kihallgatott orkkal a kiszemelt Warchief-nek, akkor az begorombul, megerősödik, és több testőre lesz, viszont ha legyőzöd, sokkal jobb rúnát fog dobni.
2015. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!