Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha megvettem az...

Mit csináljak ha megvettem az assassin creed black flaget és nincs rajta magyar felirta?

Figyelt kérdés
Xbox 360 ra vettem meg és a borítoján sem írja ,hogy magyar nyelv lenne e a játék és nemtudom mit tegyek.

2015. okt. 6. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
igy jartal :PPP :) x)
2015. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg kb igaza van az elsőnek... még csak nincs is rá magyarítás, mert eleve magyarul jelent meg. Tedd be, és nézd meg, hogy beállításokban át lehet-e állítani (PC-n lehet, ráadásul PC-re még találtam egy magyarítás-szerűséget is, de az neked nem segít).


Ha nem megy, akkor vidd vissza a boltba, és mondd meg, hogy nincs rajta magyar, mondják meg, hogy most mi van, vagy mutassák meg. Ha meg nem úgy vetted eleve, hogy magyar, akkor buktad valószínűleg, mert nem kötelesek visszavenni (3 napon belül még igen, kérdés nélkül, legalábbis a normális helyeken) utána.

2015. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nem láttad a dobozon hogy van magyar,akkor sajnos így jártál.Én is Xboxra vettem és nálam rá volt írva a magyar nyelv.
2015. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát csak magyarul az eladó akitől vettem az konkrétan átbaszott mert,úgy adta ide a játékot hogy a felülete le volt takarva és megkérdeztem tőle ,hogy magyar feliratos e erre ő azt mondta igen :/
2015. okt. 7. 15:47
 5/5 anonim válasza:
CD Galaxis biztonságos. Éppen az imént vettem meg és tök frankó minden :-D Felirat van hozzá.
2016. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!