Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen a gépen fognak menni az...

Ezen a gépen fognak menni az alábbi játékok?

Figyelt kérdés

Nincs sok pénzem rá, és nagy igényeim sincsenek. Idénre dobok össze egy ilyen átmeneti gépet, amig összejön a pénzem az i7-es álomgépre (jövőre).

Tehát a vas:

- Intel Core2Duo E5400 - 2,7 GHz (up to 3,6GHz)

- 2GB DDR2-es ram

- AMD RadeOn 5450 - 1GB OC - DDR3

- 250GB HDD

Az igények:

- Hungary Life MTA - Akár 800x600-ban, csak fusson és legyen legalább 30fps-em;

- A SeeMTA-n gondolkodok, szerintem nem lesz elég.

A HL-RPG meg tesóm laptopján integrált videókártyával és egy sz*rabb Pentiummal 40-45fps. (4GB rammal)

Szerintetek megvegyem?



2015. okt. 4. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmegy, de ha csak SA-zni akarsz (vagy GTA V a terv?) akkor nem is kell sokkal jobb gép igazából ennél, az i7 meg eleve nem ajánlott egyenlőre, mert egy erős i5 olcsóbb, és tud annyit (egyszerűen egy játéknak sincs olyan gépigénye, hogy kihasználjon egy i7-est teljes egészében). De persze ki tudja, mi lesz jövőre.


Mindenesetre igen, a SA elmegy ezen a speccen medium no AA ~35-40 FPS szerintem (feltéve, hogy Radeon HD-t akartál írni, nem simán Radeont).

2015. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, radeon HD-t akartam irni. És igen MTA:SA-ról van szó

Köszi

2015. okt. 4. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!