Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Seemta-hoz hasonló játékok?

Seemta-hoz hasonló játékok?

Figyelt kérdés

Én olyan játékokat keresek mint a seemta bővebben:

RPG játék szerepjáték van egy karaktered amivel a játékban élni kell az életed! Pont ugyan úgy mint a való életbe! El kell menni dolgozni pénzt kel keresni be kell tartani a szabályokat etetni kel az embert gyűjteni kell a pénzt házra, kocsira mivel ez a seemta a GTA SA alapján van nem tudom hogy találok-e még ugyan ilyen játékot mivel a seemta open word bármerre mehetsz bármikor bármit csinálhatsz! Ez a játék multiplyeres és csak magyarok játszanak rajta valaki tud hasonló játékokat?


2015. szept. 29. 09:07
 1/3 anonim válasza:
Hungary Life MTA(HLRP). Én is ott játszok, szerintem könnyebb ott mint SeeMTA-n csak nincs annyi rendvédelmis ami nem nagyon illik a képbe mert IRL van azért nem kevés.
2015. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben majd honlap megnézem ma már nem nagyon akarok kockulni :D
2015. szept. 29. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
FineMTA, FlyMTA
2015. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!