Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Regisztráltam HU-minecraftra (másodszor, tehát most 2 fiókom van), és beírtam egy felhasználónevet, a saját e-mailem, stb. Viszont amikor bejelentkeztem már volt skinem (ez alapból fura volt nekem), és Nugget Crafton saját, rendesen beépített telkem.A telken vannak lezárt blokkok, de nem nagyon hiszem hogy feltörhették volna, ugyanis ma csináltam és nem sokkal azután, hogy csináltam már akkor volt skinem... Nem tetszik a telek ami van, de nem merem szétrombolni, mert ha csak kavarodás van akkor nehogy véletlenül szétszedjem más munkáját. Mi lehet a baj?

2015. szept. 26. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a skin azért lehet, mert valaki eredeti minecraftról beregisztrált a karakterneveddel, és tett be skint. A telkeden lehet azért vannak dolgok, mert egy admin véletlen rossz telekre épített, vagy nem vette meg. Annyit tehetsz még, hogy szólsz egy adminnak, hátha segít neked.
2015. okt. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet hogy feltörték a MC fiókod
2015. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!