Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call Of Duty World At War...

Call Of Duty World At War aktíváció?

Figyelt kérdés
Üdv, ezelőtt 4-5 évvel megrendeltem az eredeti játékot 5000 forintért. Most elővettem a szekrényből, próbáltam feltelepíteni de az "Updating component registration"-nál megáll a telepítés az eredeti kód beírása után. Win7 Professional, 64-bitem van, valami frissítést emlegettek, hogy azt kéne letörölni, de nekem eleve olyan sincs. Utána próbáltam steamhez hozzáfűzni, de nem lehet. Szóval szevasz tavasz fene nagy eredeti játék?

2015. szept. 25. 23:05
 1/1 anonim válasza:
Helló nekem is ugyan ez a problémám van! Win7-32 bites rendszerrel feltelepítette a játékot most hogy 64 bitem van már megáll! Továbbá én is próbáltam letörölni azt a frissítést le is töröltem de ugyan úgy megáll! (A játékom nekem is eredeti)
2016. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!