Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go ban hogyan van a legnagy...

Cs:go ban hogyan van a legnagyobb esélyem a droppra?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy versengőn de függ vmitől? Mondjuk (ezektől nem függ csak példa) rank,stat ilyesmi vagy csak teljesen random? Mert utolsó 1-2percbe mentem fel egy meccsre és kaptam egy shadow case-t ez csak szerencse?

2015. szept. 23. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Heti 1 láda drop az alapértelmezett, és heti max 1 fegyver drop szintlépéskor.

Ezt biztos megkapod két restart között, bármit csinálsz. Ettől több már szerencse kérdése.

2015. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
skint csak szintlépéskor ad, hetente egyszer (kedd v szerda a restart), ládát alapértelmezetten egyet ad, utána további láda már csak szerencse kérdése.
2015. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha én már léptem szintet akkor már fegyvert nem kapok mondjuk competetive végén csak talán ládát
2015. szept. 25. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
így van, szintlépésért ad csak skint, de heti 1-et, szóval max 40 skint szerezhetsz. Ha te egy hét alatt lépsz 10 szintet, akkor max 30-at kaphatsz már csak.
2015. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha már 40 es vagyok utána rankeden se kaphatok skint? Max ládát?
2015. szept. 25. 18:39
 6/6 anonim válasza:
40 es szint után megkapod a szolgálati érdemérmet és újra 1-es szintről kezdődik
2023. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!