Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem futnak régebbi...

Miért nem futnak régebbi játékok win7 alatt?

Figyelt kérdés
letöltöttem 2004-es játékokat. de kidob hiba üzenettel,a menüjébe belemegy,de amikor a játék indulna kidob,próbáltam a kompatibilitást állítgatni de semmi
2015. szept. 22. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Állítsd át a kompatibilitást win XP SP3-ra, és indísd rendszergazdaként.


Jobb klikk a játék ikonjára -> Tulajdonságok -> Kompatibilitás -> Futtatás a következő üzemmódban -> Windows XP Service Pack 3


Aztán alul Futtatás rendszergazdaként és Alkalmaz, majd Oké. Ez általában segít. Youtube-on is nézhetsz videót róla, ha híresebb játékról van szó.

2015. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,de kidob így is. egyébként a fifa 04-ről van,de van egy f1 birkuc 2007 nevű is. van erről egy részletesebb leírás is. tesztelni még enged windows 98/me pipáltam be,de ha versenyt akarok vagy teljes szezont játszani egyből kidob
2015. szept. 22. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti akkor mástól is lehet. Ha eredeti nézd meg nem jött e ki hozzá patch.
2015. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!