Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baja a GTA SA nak?...

Mi lehet a baja a GTA SA nak? Többi lent

Figyelt kérdés
letöltöttem a gta san andreast minden müködött utanna kicsit abbahagytam a gta at. Felfrissitettem videokartyam illesztoprogramjat utanna jatszani akartam a gta an kattintok ketszer es semmi mintha nemsinaltam volna semmit se a single player se a multiplayer nem indul de amugy csak a gta csinalja. Probaltam rendzer visszaallitast de az meg nem müködik mindig azt irja sikertelen visszaallitas. Nem Tudom Mi Lehet A Baja Legyszi Irjatok!

2015. szept. 22. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Az első szó a baj! Vedd meg ha kell. Nagyon tartalmas és szórakoztató játék és nem is drága.
2015. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Krekkelni is kell
2015. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megvan krekkelve :P
2015. szept. 22. 19:31
 4/4 anonim válasza:

Első: Honnan tudod hogy nem vette meg és úgy töltötte le?

Második: Ha nem indul a játék az nem crack ha nem lenne crackelve a steamet kérné hogy lépjen be.

Kérdező: Nekem is ez volt a baja, én letöltöttem egy másikat az se volt jó, végül találtam egy jót(nCore). Őszintén nem tudom mi a problémája én így játszok vele most.

2015. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!