Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen igényes pc játékokat...

Milyen igényes pc játékokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
olyan játékokat keresek aminek az ajánlott rendszerkövetelményében benne van az 512 mb ram , tudnátok ilyeneket ajánlani? bármiféle jöhet jöhet, de lehetőleg olyan ami szerintetek jó.
2010. márc. 13. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted az RPG-ket, akkor ajánlom a Dragon Age: Origins-t(magyarul Vérvonalak, de hogy mér', azt ne kérdezd :). Jó a sztori, a grafika sem rossz, még leggyengébben sem. Mást most hirtelen nem tudok írni amit próbáltam és jó is, na meg megfelel a kikötésednek is.
2010. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
World of Warcraft, Mount and Blade, Postal 2, Call of Duty 2
2010. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utánanézek:D
2010. márc. 14. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát kategóriákra osztva FPS-ből nagyon tudom ajánlani a S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat-ot.Nagyon szépen megtervezett grafika.Hangok is a top-on vannak benne.Fegyverek is valósághűek.

Meg az egyik leghíresebb játékot tudom ajánlani mmorpg-kből a World of WarCraft-ot.Ennek a grafikája bevallom nem a legszebb de ha találsz egy jó szervert nagyon precíz játékkal játszhatsz.

2010. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!