Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ba bűvölési problémám...

Uzumatyi kérdése:

Skyrim-ba bűvölési problémám van mert kis tárgyakat szedtem szét, mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Ügye bűvölésnél ha szét bontom a tárgyat akkor azt a bűvölést beleraghatom mnásikba,de az a baj hogy kis tárgyakat szedtem szét és ha van pl nagyobb tűz ellenállás már nem tudom szét szedni mert szét szedtem egy 20%-osat...Ez ellen nincs valami hiba kijavítás? eléggé idegesítő!

2015. szept. 19. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen a bűvölés nem a tárgytól függ hanem a bűvölés képzettségedtől. Ha magas akkor jobb dolgok fognak belemenni a fegyveredbe/páncélodba nem számít milyen volt a szétszedett tárgy.
2015. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem ezt olvastam,és már csak az utolsó szintje hiányzik a bűvölésnek... Szóval így eléggé gagyi :S
2015. szept. 19. 16:21
 3/6 Csori96 ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen erősségű bűvöléssel rendelkezett a tárgy, melyet szétbontottál. A bűvölés csillagképénél a legalsót fejlesztve tudod növelni a bűvölés hatékonyságát.
2015. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Drone007 ***** válasza:

Nem számít mennyire erős tárgyat bontottál szét, azzal csak a technikát tudod meg, a készítendő (bűvölt) tárgyak erejében nem számít.

Az hogy milyen erős lesz a bűvölt tárgy két dologtól függ: a bűvölés képzettségedtől (és az esetleges felszerelési tárgyaktól, ami erősítik a szintjét), és a használt soul stone (lélekkő) nagyságától. Ez utóbbi erősen befolyásolja a tárgy erejét. Nem mindegy, hogy egy black soul stone-t vagy egy lesser soul stone-t használsz a tárgy elkészítésekor, és sajnos a kész tárgyat már nem lehet "upgradelni".

2015. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Drone 007 jól írja. Magát a bűvölést vagy hogy hívják ezt magyarul egyszer kapod meg, akkor amikor először szétbontasz egy olyan tárgyat. Ekkor mindegy, hogy az a téárgy milyen erős volt, mert csak megtanultad a bűvölést belőle. Épp ezért érdemes béna tárgyakat szétszedni, azokért nem kár az eredmény meg ugyanaz. Később a kövek és a szinted fogja meghatározni, hogy milyen erősségű lesz az új tárgy. Fejleszteni magad meg jobban tudod összerakással nem szétszedéssel. Én azt csináltam, hogy gyűrűket meg nyakláncokat bűvöltem, kis soul gemekkel =lélek kövekkel vagy nem tudom megint mi a magyar fordítás (petty, lesser) és megkerestem azt a bűvölést amivel a legtöbb pénzt érte (ez a lopakodás volt nekem). Nem attól függ, hogy mennyit fejlődsz, hogy milyen erős tárgyad lesz a végén, minden kész projekt után ugyanannyit fejlődsz.
2015. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen :) Akkor lehet régi verzióval volt ilyen,mert amikor tesómmal kipróbáltuk,elmentettük többször több időben,és mondjuk pl.: Egy 30%-os villám ellenállásos tárgyat szétbontottunk, (A bűvölés maxon volt nekünk és legerősebb követ használtunk) akko sokkal erősebbet adott továbbiakban...De ha mondjuk egy 10%-osat szedtünk szét és raktuk bele egy tárgyba az gyengébb volt...De ezt olvastam is...Nah mind1 akkor köszönöm :) Már lassan maxon van,és a csillagból meg én Fekete csillagot csináltam mert azt mondták a történetet nem fogja befolyásolni de így ember lelkeket tudok lopni az idézett íjammal :) Meg a villám pusztításra pakolásztam még mert az mindenki ellen jó szinte :) Köszönöm a segítséget,mennek a zöldek :)
2015. szept. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!