Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » "Hétköznapi" vagy különösen...

"Hétköznapi" vagy különösen izgalmas témájú kalandjátékot/rpg-t keresek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a főleg párbeszéd alapú vagy gondolkodtató, fejtörőkkel operáló játékokat, csak az a gond, hogy ilyet alig találok. Ahol a lényeg a történeten van és nem a csihi-puhin. Viszont ilyesmiket alig találok mostanában.

Ilyesmikre gondolok: To the Moon, KóterSztrájk (amatőr magyar játék), a Penumbra sorozat is tetszett (horror-kaland), vagy a Fallout 1-2.


A gépem nem éppen mai darab, egy 4-5 éves konfigról van szó, tehát ne egy erőmű kelljen hozzá és lehetőleg legyen hozzá magyarosítás (de ha tudtok olyanokat amik ennek a két utolsó kritériumnak nem felelnek meg, azok is jöhetnek válasznak, másnak hátha tetszik).



2015. szept. 19. 14:27
 1/4 Farkas Csobán válasza:
Mass Effect
2015. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a Fallout 1-2 tetszett, akkor a Planescape: Torment alap, mindenképp nézd meg, van hozzá magyarítás is. Meg az Arcanum, de ha jól tudom, az nincs magyarul.


Heroine's Quest - ingyenes kalandjáték/RPG keverék, de fizetnék is érte, olyan jó. Alapból van benne magyar nyelv a Steam-en.


Egyéb kalandjáték magyarításokat itt találsz, szinte mindegyik minőségi darab, amihez készült: [link]

2015. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Planescape: Torment-et pár hónapja már letöltöttem, de azóta csak állt a gépemen, de akkor majd nekiesek.


Most viszont nekiálltam a Mass Effectnek, és így pár óra játék után eléggé esélyes, hogy az egyik legjobb játék lesz amivel az utóbbi 3-4 évben játszottam.

2015. szept. 23. 23:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a Morrowind meg az Oblivion is nagy kedvencem... a Skyrim-től viszont szerintem megfeneklene a gépem :D
2015. szept. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!