Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol található meg Windows...

HavanHUN kérdése:

Hol található meg Windows 7-ben a Fekete Őzvegy HELYILEG?

Figyelt kérdés

Van egy Win7-es laptopom, az asztali gép amit az egész család használ pedig nemrég lett frissítve 10-re.

Nagyszüleim egyszerűen nem tudnak meglenni a fekete őzvegy nélkül........

Win10-ben alapból nincs, van a Store-ban de ott csak angol van (nagyszüleim nem igazán beszélnek angolul...) illetve egy magyar de nagymamám szerint "50000 kattintás mire el indul!". Netes is van, de egy hogy igen kevés magyar van, plusz ami magyar az vagy úgy van rendezve hogy nem tetszik neki, vagy úgy hogy nincs benne pontszám ami számára életbevágó kérdés, ill. nincs 2 szín mód vagy nincsen visszavonás és tipp gomb


Szóval: Hol található az alap fekete őzvegy win7en helyileg? egyszerűen sehol nem találom és nem is találok rá hasznos infót neten.


2015. szept. 13. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos nekem elég megnyitni a start menüt, ott pedig a játékok gomb alatt megtalálom. De az is lehet, hogy neked nincs aktiválva a játékok, de azt sajnos nem tudom, hogy hol lehet megtenni.
2015. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, a játék megvan, tudom is játszani, de rá kéne tenni egy pendrive-ra és átvinni a másik win10-es gépre, viszont csak egy shortcut fájl van a start menüben, aminek a célhelynek az van kitűzve "Fekete Őzvegy" O.o
2015. szept. 13. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Tyűűű passz. Szerintem ezeket az alap játékokat nem lehet másolni, nekem legalább is sose sikerült.
2015. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Windows/system32 mappában keresd, az eredeti nevén (Spider azt hiszem, 8.1-en már nem tudom megnézni).
2015. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!