Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok programot a League of...

Írnátok programot a League of Legends-hez?

Figyelt kérdés
Egy programot amivel fel tudom venni a játékaimat és utána átrakhatom a fájlt telóra és vissza tudom nézni. A Lol Replay-t próbáltam de az csak gépen működik, és nem is az egész meccset veszi fel csak egy pár mb-os fájlt ment el amivel csak gépen net kapcsolat mellet tudom visszanézni, bár ha valaki tud segíteni megköszönöm, talán csak én vagyok béna hozzá.

2015. szept. 12. 12:27
 1/9 anonim válasza:
Ilyenről nem hallottam még. Én amikor játszok felveszem és ha van benne valami ami szép volt nem törlöm ki amit felvettem hanem összevágom és lementem, de így hogy tudom hogy van ilyen engem is érdekelne.
2015. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért telefonról akarod megnézni?
2015. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert nézném pl ha megyek suliba, az úton buszozok 1 órát így egy meccs mindig beleférne, és ha már suli akkor tanulok ez idő alatt is, csak a saját lolos hibáimból :D
2015. szept. 16. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjon a fizika könyv.
2015. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem maradjon az amit kérdeztem.
2015. szept. 19. 02:44
 6/9 anonim válasza:
LoL replay.:D
2015. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
de még Mkjogo-val is feltudod venni a meccseid
2015. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De azt nem tudja feltenni a telójára...
2015. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam hogy a Lol Replay-el nem megy, de ha tudod, hogy csinálhatom meg, kérlek írd le, vagy bárki aki esetleg tudja. Azt az Mkjogo-t meg is nézem, hátha.
2015. szept. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!