Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Online?

Star Stable Online?

Figyelt kérdés

Elmentem Polly-hoz a partra, fel kellett állítanom akadályokat aztán mikor rámegyek Polly-ra ezt írja ki: "You can not event this race if you are not riding a pony. Come back on a pony if you want to participate in this event"

Magyarul szereznem kell egy pónit? Honnan, mennyiért? Valaki segítsen, köszönöm! (5. szinten vagyok, nem vagyok rider)


2015. szept. 12. 09:53
 1/2 anonim válasza:
Kedves gelhasználó! Pollynál van a pónipont, ami azt jelenti, hogy csak pónival lehet végig menni. Ha nem vagy ridi, Pintában, a strandhoz közel van egy komp megálló és amellett van egy pónivásár. Ott tudsz pónit venni. Asszem 350 sc a legolcsóbb póni. Remélem tudtam segíteni.
2015. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia pont most van a star stable 4 éves szülinapja, ezért minden játékos kap 400sc-t . Abból pedig már tudsz venni pónit. Amúgy igen póni kell a feladat befejezéséhez. Pónit pedig Pinta erődbe tudsz venni.
2015. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!